Заповідник «Лайнцер Тіргартен»: знайомство з незайманою природою Австрії

У віденському районі Хітцінг, що на околиці міста, знаходиться прекрасний заповідник «Лайнцер Тіргартен», площа якого становить 2450 га. Велику частину території займає знаменитий Віденський ліс, де деяким дубам і Букам вже чотириста років.

Заповідник «Лайнцер Тіргартен» багатий на різних представників флори і фауни. Зокрема, тут мешкає близько ста видів птахів, а також багато плазунів, серед яких саламандри, альпійські тритони і т.д. На території заповідника також зустрічаються і більші тварини: олені, муфлони, кабани, однак підходити, а тим більше торкатися до них строго заборонено в цілях безпеки.

Заповідник повністю обладнаний для туристів. У ньому є кілька стежок для прогулянок, місця для пікніка, а також оглядова вежа.

Мабуть, головною визначною пам’яткою заповідника є вілла Гермеса, яка на тлі незайманої природи виглядає особливо красивою. Палац збудували на замовлення імператора Франца-Йосифа I, який він вирішив подарувати своїй коханій дружині Єлизаветі.

Подорожі були невід’ємною частиною життя Єлизавети, проте імператор хотів звести такий палац, який би його дружина не захотіла залишати. Вілла з її розкішними інтер’єрами, садами, фонтаном і античними статуями виглядає дійсно шикарно, але головне те, що вона є одною з перших будівель в австрійській столиці, де були проведені телефонний зв’язок та електрика. Прогулятися по заповіднику «Лайнцер Тіргартен» і познайомитися ближче з прекрасною природою Австрії можна безкоштовно, а от вхід в віллу Гермеса коштує 4 євро.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла