Коломбо

Коломбо

Інформація про місто Коломбо

Коломбо (Colombo) – столиця Шрі-Ланки. Хоча офіційно столицею вважається Шрі-Джаяварденепура-Котте. Це місце де знаходиться парламент, верховний суд. А ось Коломбо – столиця фактична. Тут – місцеперебування уряду, а так само резиденції президента.

Місто Коломбо, яке є столицею екзотичного острова, привабливе для мандрівників з усього світу. Воно тішить первозданною природою і щирою гостинністю місцевих жителів. Тут знаходяться стародавні пам’ятники архітектури, мистецтва. Крім того, столиця Шрі Ланки – ще і порт Коломбо, що теж відкладає свій відбиток на її архітектуру і самобутність.

Перше, що бачать туристи, які прибувають на острів, у Коломбо – аеропорт.

На що варто звернути увагу при поїздці до столиці Шрі-Ланки.

Місто Коломбо, що стоїть на західному узбережжі в гирлі річки Келані – це найбільш великий населений пункт на острові. У ньому можна виділити округ Форт. Це справжній бізнес-центр держави. Тут зосереджено багато торгових центрів, великі магазини і офіси різних компаній.

До січня 1996 р. у Форті був Центральний Банк, але його підірвали “Тигри Таміла”. Крім того, Форт славиться багатьма історичними пам’ятками. Серед них – міська башта з годинником, раніше вона працювала як маяк, і чинний маєток президента Шрі Ланки. Резиденція відома під другою назвою – Палац Королеви.

Коломбо – місто-мільйонер (тут проживає близько півтора мільйонів чоловік). А ще воно входить до п’ятірки найбільш великих портів, що мають вихід в море в Середній Азії.

Назва міста перекладається  як «Мангова гавань». Але запам’ятовується воно приїжджим НЕ лісами, а шумом і нескінченною метушнею.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Ми порівняли ціни на бронювання житла і знайшли для Вас найвигіднішу