Віза до Чилі

Термін виготовлення візи 10 робочих днів.

Вартість візи

Вартість одноразової візи – 70 $, триразової – 90 $. Одноразова віза дозволяє вам знаходитися в країні не більше 30 днів.

Необхідні документи для оформлення візи в Чилі:

1. Закордонний паспорт, термін дії якого не менше 6 місяців з дня виїзду з країни;

2. Ксерокопія основного аркуша закордонного паспорта;

3. Ксерокопія основного аркуша та аркуша з пропискою загальногромадянського паспорта

4. Фотографія (3х4 або 4х6) – 1 прим.;

5. Запрошення із зазначенням адреси і телефону запрошуючої особи чи організації;

6. 10 USD на відправку запиту в МЗС Чилі;

7. Заповнена анкета з обов’язковим зазначенням контактного телефону запрошуючої сторони;

8. Підтвердження броні готельного номера;

9. Бронь (копія) авіаквитка.

Митниця:

   Ввезення і вивіз національної і іноземної валюти не обмежене. Безмитно ввозяться: до 400 сигарет, 500 гр. тютюну, 50 сигар; до 2,5 л. міцних спиртних напоїв (тільки для осіб старше 18 років); а також розумна кількість парфумерії для особистого використання. Дозволено безмитне ввезення будь-яких особистих речей, що були у вжитку, включаючи теле-, радіо-і відеоапаратуру, а також портативної електронно-обчислювальної техніки, необхідної для професійної діяльності. Дозволено також купівля та ввезення товарів в некомерційних цілях в магазині Duty-Free аеропорту на суму до 500 доларів США. Заборонено ввезення зброї, молока і молочних продуктів, в тому числі масла і сиру, свіжих і сушених фруктів, м’яса і м’ясних виробів, будь-яких рослин, саджанців, грунту, комах, равликів, бактерій і грибів для наукових досліджень, бджіл, меду і воску, ветеринарних біологічних препаратів, наркотичних речовин та не консервованих продуктів харчування. Декларуванню при в’їзді в країну підлягають: домашні меблі, столовий посуд, вироби з полотна (постільна білизна), картини та прикраси, нова побутова техніка та запасні частини до неї, всі нові товари або товари, що ввозяться у комерційних цілях. Заборонено вивіз без спеціального дозволу предметів і речей, що представляють історичну, художню або археологічну цінність, а також зброї та рідкісних представників флори і фауни. Дозволено вивіз виробів з вовни й шкіри, прикрас, сувенірів в межах особистих потреб, при цьому потрібно пред’явити квитанцію магазина, де були куплені ці вироби.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла