Віза на Мальдіви

Громадянам України не потрібно заздалегідь оформляти візу на Мальдіви – вона оформлюється в пункті прибуття (аеропорт Мале) безкоштовно і дійсна протягом 30 днів з моменту в’їзду в країну. На паспортному контролі необхідно пред’явити закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не раніше терміну закінчення поїздки, зворотні квитки з вказаною датою вильоту, а також ваучери на туристичне обслуговування.

 ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ У МАЛЬДІВИ

   Громадянам України і країн СНД туристична віза безкоштовно проставляється в паспорт після прибуття і діє протягом 30 днів з моменту в’їзду в країну. Термін дії паспорта повинен бути не менше 6 місяців з моменту повернення. У літаку незадовго до посадки пасажирам видається імміграційна картка, яку вони заповнюють за зразком. Після проходження паспортного контролю у них на руках залишається корінець імміграційної картки, який потрібно зберегти до зворотного вильоту.

Митниця:

Ввезення і вивіз іноземної валюти не обмежений. Весь багаж проходить жорсткий митний огляд. Дозволено безмитне ввезення 200 сигарет і 125 мл парфумерних виробів, а також товарів особистого споживання «в межах розумного», тобто не більше одного предмета на людину. Суворо забороняється провозити алкогольні напої, ковбасу «салямі», свинину і продукцію з неї, порнографію і наркотики. Заборонений вивіз чорного корала і виробів з нього (крім сувенірів, виготовлених офіційно сертифікованими урядом виробниками), виробів з панцира морської черепахи, а також предметів, знайдених на дні моря. За ввезення алкоголю, якщо він не був вчасно помічений митниками, накладається жахливий штраф – 500 USD. Так що радьте своїм туристам або зовсім не брати з собою спиртне, або залишити все на митниці. Як це не дивно, але при виїзді з країни його повернуть в цілості й схоронності.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла