Віза до Панами

Для всіх країн СНД, а також багатьох інших в’їзд в Панаму візовий.

Типи Панамського віз.

 Панамські візи бувають різних типів, залежно від мети і термінів перебування аплікантів в Панамі: короткострокова віза (тип C), транзитна віза (тип A і B), національна віза (тип D).

Найбільш поширені панамські візи першого типу, а саме “короткострокова віза типу С”. Такі візи бувають туристичні, ділові і гостьові – залежно від мети поїздки апліканта до Панами.

Панамські візи бувають як одноразові (на одну поїздку), так і багаторазові – на необмежену кількість поїздок, зрозуміло, в період дії візи.

Термін виготовлення візи від 1 робочого дня до 7 робочих днів. Візові формальності вкрай спрощені, на строк до 3-х днів або в разі транзиту віза не потрібна.

Необхідні документи для оформлення візи в Панаму:

1. Діючий закордонний паспорт, дійсний протягом 6 місяців з моменту повернення з туру. Якщо у Вас є кілька діючих закордонних паспортів, то необхідно надати їх всі;

2. 2 фото (розмір 3х4)

3. Бронювання авіаквитків туди / назад

4. Довідка з місця роботи, із зазначенням посади, заробітної плати про надання чергової відпустки. Довідка повинна бути на фірмовому бланку організації (з усіма реквізитами);

5. Заповнена анкета англійською або російською, але латинськими літерами

Митниця:

   Ввезення і вивіз національної і іноземної валюти не обмежене. Ввозити готівкою, дорожніми чеками і розрахунковими картками можна будь-які суми. Декларувати потрібно лише суми більше $ 10 000. При ввезенні золота декларація обов’язкова. Предмети особистого користування не обкладаються митом, для ввезення в країну заборонені швидкопсувні продукти, зброю, наркотики. Заборонений вивіз більшості рідкісних видів рослин і представників фауни.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла