Віза до Тунісу

У разі приватного візиту необхідно оформити звичайну візу.

Термін, необхідний для оформлення візи консульським відділом, становить від 1 до 5 днів.

Віза дійсна для в’їзду 1 місяць з дня видачі в консульстві і 1 місяць – з дня в’їзду в країну.

Порядок оформлення візи і терміни виготовлення в Україні. Всі необхідні документи безкоштовно оформляються в пункті перетину кордону.

Консульський збір – близько 7 $. Знижок для дітей, що мають власний закордонний паспорт, немає. Діти, вписані в паспорт батьків, в’їжджають в країну без сплати консульського збору.

Підставою для в’їзду в країну є туристичний ваучер.

Для дітей, які подорожують на відпочинок без супроводу батьків (у складі дитячої групи, з далекими родичами і друзями батьків і т.д.) необхідна нотаріально завірена довіреність на ім’я супроводжуючої дитину особи.

Для отримання візи через посольство треба надати:

- 1 фотографію паспортного формату,

- 1 анкету на англійській або французькій мовах,

- Закордонний паспорт,

- Запрошення.

 ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ У ТУНІС

   Для туристів з України та країн СНД Туніс – безвізова країна. Достатньо пред’явити туристський ваучер і закордонний паспорт, дійсний протягом трьох місяців після повернення. Якщо передбачається поїздка по регіону з відвідуванням сусідніх країн, то краще заздалегідь отримати дворазову або багаторазову візу в консульстві Тунісу. Для її оформлення необхідні закордонний паспорт, одна фотографія 3 × 4 см, заповнена анкета англійською або французькою мовою, запрошення (оригінал, факс, роздруківка електронного повідомлення) або віза в країну кінцевого проходження. Термін оформлення такої візи становить від 1 до 5 днів. Консульський збір – 12 USD. Віза дійсна для в’їзду  протягом місяця з дня видачі в консульстві і місяць – з дня в’їзду в країну.

Митниця:

Декларуванню підлягають відеокамери. При ввезенні і вивезенні сум понад 1000 USD рекомендується задекларувати валюту до проходження митниці в спеціальному віконці «Declaration de devises». Алкогольних напоїв міцністю до 20 ° можна провезти до 2 літрів, напоїв міцністю понад 20 ° – до літра. Сигарет – не більше 400, або сигар – не більше 100. Заборонено ввозити та вивозити національну валюту Тунісу, порнографію, наркотики, зброю та вибухові речовини, антикваріат. Для вивозу з країни килимів та коштовностей необхідно пред’явити на митниці чек, отриманий в магазині при їх купівлі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла