Перлинні острови Панами і Острів Табога

Перлинні острови

Зовсім недалеко, близько 60 кілометрів, південніше Панама-Сіті в Панамській затоці розкинувся архіпелаг Лас-Перлас. Він складається з 97 островів, і вони настільки красиві і нагадують перлове намисто, що інша неофіційну назву цього архіпелагу – Перлові острови.

Тільки 10 з них досить великі, решта вдають із себе дрібні острівці і просто рифи.

Але перлинними островами їх називають ще й з іншої причини: на самому початку 16 століття Васко де-Бальбоа від вождя індіанського племені Панкуіако дізнався, що на півдні від перешийка лежать острови багаті перлами. З тих пір головним джерелом доходів на цих островах є видобуток перлів.

Найбільшими островами архіпелагу Лас-Перлас є острови Віверос, Чапера, Мого-Мого, Контадора, Сабога та інші. На цих островах останнім часом бурхливо процвітає і розвивається туристичний бізнес. Крім історичної цінності, туристів приваблює напрочуд гарна природа, білопісочні пляжі і тропічна рослинність, яка завжди радує око туристів, які проживають в середній смузі.

Краса і природні умови цих місць настільки зачаровують, що їх жителями свого часу були колишні керівники таких держав, як США (президент Джим Картер), Іспанії (президент Філіппе Гонсалес) і Ірану.

Навіть най прискіпливіший і досвідчений турист зможе вибрати на свій смак з величезної кількості високоякісних пляжів, яких налічується більше 80-ти. Поруч з ними побудовані невеликі, але дуже затишні готелі і пансіонати.

А любителів спортивної риболовлі чекають на острові Ісла-дель-Рей в Пунта-кокос. До нього дуже зручно добиратися зі столиці Панами – Панама-сіті, яка знаходиться всього в 20 кілометрах.

Цей острів є одним з найперших, які були обжиті іспанськими колонізаторами  островів, і служив морським портом для кораблів, на яких завойовували Перу. Через набіги піратів на сусідньому острові Ель-Морро були побудовані оборонні споруди, якими користувалися протягом трьох століть.

А перший санаторій на Перлової островах був побудований в 1882 році, в Табога, який відразу привернув увагу багатьох людей, найвідомішим з яких був Поль Гоген.

Зараз на Табога, крім цього санаторію, який є історичною пам’яткою, відкриті безлічі курортів, найвизначнішою пам’яткою яких є найдавніша церква всієї Латинської Америки, побудована в 16 столітті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла