У вересні пройде в Панамі Міжнародна виставка Експо-Туризм

Панама

На заході, в підготовці якого також беруть участь працівники Палати торгівлі, промисловості та сільського господарства Панами (CCIAP) і Управління з туризму Панами (УПС), підтвердили участь експоненти з Індії і Кюрасао, і проявили інтерес в участі США, Венесуела, Коста-Ріка , Куба, Тринідад і Тобаго, Колумбія, Аргентина, Парагвай і Чилі. Виставка орієнтована на агентства сектори відпочинку, а також авіакомпанії, мережі готелів, туроператорів, розважальні компанії та інших, пов’язаних з цією промисловістю, які можуть встановити контакти під час проведення ярмарки.

У цьому четвертому виданні виставки підготовлено більше 150 кабін, з площею більше 2 800 квадратних метрів в Центрі Конвенцій в Атлапе. 20 вересня запланований день виключно для ділових зустрічей між експонентами і міжнародними оптовиками, які, крім іншого, можуть заздалегідь зарезервувати місце, а також зробити це під час і після ярмарки, говорячи про бізнес-зустрічі. У суботу 21 вересня конференц-центр буде відкрито для громадськості. У минулому році у виставці взяли участь понад 140 покупців, 120 експонентів і прийнято 3500 відвідувачів. Здійснені 4500 ділових контактів. Організатори відзначають, що в 2012 році вперше були присутні в якості експонентів представники Гватемали, Індії, Індонезії та Парагваю.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла