Панамську компанію оштрафували за вилов краба

На судновласника РШ “Рейн”, панамську компанію Crown logistics SA, накладено штраф у розмірі 70 млн рублів за незаконний вилов краба біля берегів Камчатки, а саме судно конфісковано в дохід держави. Про це кореспонденту ІА REGNUM повідомили в прес-службі прикордонного управління.

Камчатські морські прикордонники затримали “Рейн” 19 вересня 2012 року. “На його борту було виявлено більше 60 тонн камчатського краба і 25 тонн трубача, незаконно добутого у виключній економічній зоні Росії. Суд, погодившись з вимогою військового прокурора, наклав на панамську компанію штраф у розмірі 70 мільйонів рублів, а судно конфіскував в дохід держави. рішення суду вступило в законну силу. щодо капітана судна Вадима Нікітіна, порушено і розслідується кримінальна справа за ч. 2 ст. 256 КК РФ (незаконний видобуток водних біологічних ресурсів у заборонених зонах) “, – сказали в прес-службі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла