Розширення Панамського каналу – унікальний шанс для вчених

Панамський канал

Співробітник бельгійського будівельного концерну «Ян де нул», блакитноокий фламандець з обгорілим на сонці особою, дивиться кудись удалину, передчуваючи черговий вибух. Каска, окуляри і відстань в 500 метрів захищають його від 15 тонн бруду і грунту, які розлетяться по сторонах.

Голі ділянки гори, над якою трудяться підривники, відливають червоним на лисих схилах і просіках, прорізуючи джунглі. Це колір голої землі, розбитої на свіжі тераси. Панамський канал розширюється, гора відступає.

З вересня 2007 року, коли почалися роботи, тут гуркочуть вибухи і ричать бульдозери. Будівельники розширюють і поглиблюють фарватер, споруджують нові шлюзи. В ході будівництва буде вивезено близько 100 мільйонів кубометрів землі і гірських порід. Все має бути готове до 15 серпня 2014 року – сторіччю каналу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла