Привабливе місто Панама

Привабливе місто Панама

Столиця Панами носить таку ж назву, як і країна. Її розташування приваблює масу туристів, оскільки Панама-Сіті простягається уздовж Тихоокеанського узбережжя. Панама – Сіті досить старе місто, його заснували ще в 1519 році, коли іспанці колонізували цю частину Нового Світу.

Колоніальний період залишив на столиці незгладимий слід у вигляді будівель в іспанському стилі. Слід зазначити, що багато старих будівель були реконструйовані, оскільки уряд намагається зберегти старий вигляд міста. Але сьогодні Панама-Сіті може похвалитися хмарочосами і великою кількістю нових будівель.

Панама-Сіті густонаселене місто: вважається, що половина населення всієї країни проживає в столиці. Панама-Сіті виконує адміністративну, економічну та культурну функцію країни.

Найцікавіша частина Панами – це район Сан-Феліпе. Саме тут розташована велика кількість пам’яток столиці – це площа Катедраль, старі церкви і монастирі, і величезна кількість музеїв. Нова частина столиці не відрізняється великою пишністю. Всі забудови здійснювалися в 19-20 столітті. Найприкметнішими будівлями Панама-Сіті в новій частині є будівля Суду, Президентський палац, церква Сан-Хосе. У новій частині також можна зустріти велику кількість музеїв, які присвячені історії країни. Крім того в Панамі можна чудово провести час в парках і садах. Вони спеціально спроектовані для відмінного відпочинку. А для еко-туристів парки Панами чудова можливість познайомитися з незайманою тропічної флорою і фауною.

Панама-Сіті також може похвалитися і великою кількістю пляжів, які мають розвинену курортну інфраструктуру. Пляжі Пунта-Чаме, Горгона, Коронадо, Ріо-Мар славляться по всьому світу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла