Сади, ще один скарб Мальти

Мальта

Звичайно, в першу чергу на Мальті гостей притягує море, смарагдові середземноморські води. Однак унікальність цього острова така, що навіть якщо б його оточувала пустеля, його власні історичні пам’ятники і природні багатства самі по собі зробили б його одним з найважливіших туристичних напрямків.

І один зі скарбів, про який часто забувають навіть путівники – це, безумовно, мальтійські сади. У вас обов’язково буде час, щоб прогулятися хоча б по одному з них – не пошкодуєте.

Сади, розташовані на Мальтійських островах, численні, але за розміром невеликі. Однак, незважаючи на невеликий розмір, їх історичне та культурне значення важко переоцінити, адже вони є свідками подій, що відбувалися з початку 15-го століття до нинішніх часів.

Перше місце серед садів на Мальті займають без сумніву Сади Сан Антон (San Anton Gardens) в Аттард (Attard), створені 1623 Великим Магістром Антуаном де Полем. З інших менш великих садів таких, як Сади Лоуер (Lower Barrakka Gardens) і Аппер Барракка (Upper Barrakka Gardens) в Валлетті, відкривається захоплюючий вид на Велику Гавань (Grand Harbour) і укріплення, збудовані Лицарями.

Історично сади виникали як доповнення до палаців і палацовим домівках правителів того часу. Сади Бускетт (Buskett Gardens) в Рабаті виросли навколо мисливського будиночка, побудованого в середині 16-го століття за наказом Великого Магістра Ла Валлетта. Сади Са Мезон (Sa Maison Gardens), що виходять на величну гавань Марсамшетт (Marsamxett Harbour), були розбиті Великим Магістром де Полем (1636 р.), а пізніше в 1853 р.Британські війська використовували вигідне розташування цих садів в цілях оборони та залишили цікаві сліди своєї присутності у вигляді скульптурних гербів, вирізаних на стінах гірських бастіонів.

Однаково важливі за історичним значенням сади: Арготті (Argotti Garden), сади Сент Філіп (St Philip) під Флоріані, сади Хейстінгс (Hastings) в Валлетті, Палаццо Парізі (Palazzo Parisio) в Нашшаре та інші сади, розташовані на окраїнах.

Серед сучасних садів, про які варто згадати, – Китайський сад безтурботності (Chinese Garden of Serenity) в Санта Лючії (Santa Lucia), Національний парк Та ‘Алі (Ta’ Qali National Park) і Сад Незалежності (Independence Garden) в приморській частині Слім .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла