Виставка робіт та святкування 400-річчя Маттіа Преті

Маттіа Преті Концерт

На честь 400 – ї річниці його народження буде проводитись виставка колекції шедеврів Преті в Стейт Румз в палаці Великого Магістра, в Валлетті, з 3 травня по 7 липня 2013р. Під назвою «Маттіа Преті: Віра і Гуманізм» виставка буде проходити під патронажем президента Мальти. Провідні європейські музеї та приватні колекції Італії, Франції та Іспанії також надали на виставку свої картини. Більш того, Мальтійське управління з туризму включило розгорнутий путівник і опис робіт Караваджо і Преті в свій додаток для Iphone “Путівник по культурі Мальти”. Новий розділ додатка міститиме докладну інформацію і картини п’яти місць, які пов’язані з Караваджо і Преті.

Величезний вплив майстра на мальтійське мистецтво очевидний і донині, і розуміння життя і роботи Маттіа Преті допоможе зрозуміти минуле, сьогодення і майбутнє мистецтва Мальти.

На Мальті живописець провів 40 років свого життя. Він брав участь у розписі Собору Святого Іоанна, а також безлічі парафіяльних церков. Його роботи знаходяться в багатьох приватних колекціях.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла