Танковий музей в Парола: символ мужності солдатів

Танковий музей , розташований в місті Парола , є важливою історичною пам’яткою Фінляндії та символом мужності її воїнів , які відстоювали незалежність своєї країни. Організатором музейного комплексу виступила фінська гільдія Бронетанкових військ ( Panssari kilta ) , яка налічує більше трьох тисяч членів у своїх рядах.

Персонал Танкового музею , якому платять зарплату , складається з двох осіб: секретаря і реставратора , при цьому основне фінансування закладу відбувається від продажу вхідних квитків , а також добровільних пожертвувань членів гільдії.

Своїх перших відвідувачів музейний комплекс прийняв у червні 1961 року , люди змогли побачити бронетехніку , яка експлуатувалася у фінській армії , а також деякі трофейні експонати.

Експозиція Танкового музею розміщена в чотирьох критих павільйонах , а також на вулиці . На сьогоднішній день у закладі налічується близько дев’яносто одиниць техніки , причому тридцять з них в нормальному робочому стані.

Особливе місце серед експонатів Танкового музею займає бронепоїзд , який є одним з трьох, якими володіли фіни в завершальній стадії Другої світової війни. До нашого часу бронепоїзд зберіг практично свій первозданний вигляд , з його складу був втрачений лише один вагон , де розміщувалася зброя ППО.

Майже третя частина фінської бронетехніки , представленої в музеї , є трофейною , при цьому тут можна побачити унікальні екземпляри , наприклад , танк Т- 28 . На території музейного комплексу розташовано затишне кафе , в якому можна випити як кави , так і холодних напоїв.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла