Фестиваль світла пройде в Гельсінкі

З 6 по 10 січня в Гельсінкі буде проходити щорічний фестиваль світла – Lux Helsinki. Він порадує жителів столиці Фінляндії і численних туристів світловими інсталяціями та зробить центр міста буквально сяючим в самий темний час року. Заходи фестивалю проходитимуть щодня з 17:00 до 22:00.

На Сенатській площі (Senaatintori) і на вулиці Аннанкату (Annankatu), яка на час фестивалю стане пішохідною, гостям буде запропонована різноманітна вулична їжа: корейська, тайська, бельгійська тощо. 19 ресторанів і кафе, розташованих поруч з місцем проведення фестивалю, підготували для публіки спеціальні фестивальні пропозиції. Супутня безкоштовна програма з цікавими пропозиціями для людей різного віку включає в себе майстер-класи та безкоштовні пішохідні екскурсії в супроводі гіда. Фестиваль Lux Helsinki буде цікавий для всієї родини, вхід на захід вільний, повідомляють організатори.

Відвідувачів чекає новий маршрут для огляду світлових інсталяцій, який пройде від музею мистецтв Атенеум (Ateneum) і завершиться біля мистецького центру Аннантало (Annantalo). Творами мистецтва зі світла можна буде помилуватися на вулицях Кайвокату (Kaivokatu), Юліопістонкату (Yliopistonkatu), Сенатській площі, Софіанкату (Sofiankatu), Еспланаді (Esplanadi), Булевард (Bulevardi), а також на Аннанкату.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла