У фортеці Лаппеенранта знову відкриється сніжна церква

У фортеці «Ліннойтус» Лаппеенранта на місці, де раніше знаходилася церква Євангелічно-лютеранського приходу Лаппо, побудована 600 років тому, з’явиться сніжна церкву.

Зведення церкви почалося 16 січня, закінчення робіт – 24 січня. На наступний день, 25 січня, о 14.00 у сніговій церкви пройде історична церемонія, присвячена ювілею церковного приходу Лаппо. Освітлення сніжної церкви – о 18.00. У четвер, 29 січня, о 18.00 відбудеться зимове богослужіння, яке потім буде проходити щонеділі о 14:00.

З 25 січня по 18 березня 2015 церква буде відкрита для відвідувань і молитов. З 20 березня 2015 робота церкви буде залежати від погодних умов.

Додамо, у місті Кемі на березі Ботнічної затоки щорічно будують сніжний комплекс, що складається з каплиці, готелю з льоду, галереї крижаних скульптур, ресторану з крижаними столами. Відкриття відбудеться 24 січня. По-фінськи комплекс звучить красиво: «Лумілінна» .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла