В аеропорту Гельсінкі з’явилися спальні капсули

Аеропорт столиці Фінляндії першим в Європі обзавівся спальними капсулами в рамках програми для пасажирів GoSleep. Конструкція являє собою ергономічне крісло, яке може бути трансформовано в ліжко, де пасажири можуть відпочити. Розмістити багаж можна під ліжком, закривши кришку і таким чином спати не боячись пропажі речей.

Капсули також розташовують спеціальними стінками, які ізолюють від шуму і світла. Крім того, нові крісла мають систему підзарядки телефонів і ноутбуків. В даний час аеропорт Гельсінкі обзавівся 19 капсулами біля виходів 18 і 38.

Віце-президент «Фінавіа» (Finavia) Хeйккі Кoскі зазначив, що в аеропорту Гельсінкі багато транзитних пасажирів, які страждають від зміни часових поясів та довгих перельотів, так що нова послуга буде користуватися попитом.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла