Пенсіонери у Чехії та Словаччині живуть краще, ніж літні американці

senior_title

Чехія і Словаччина увійшли в 20-ку країн, які забезпечують кращу якість життя пенсіонерам. У дослідженнях брали участь більшість країн світу. Чехія зайняла в цьому рейтингу 17-те місце, Словаччина – 18-те. До речі, США, Великобританія, Італія та Іспанія опинилися позаду.

Для великого числа чеських пенсіонерів, які рахують кожну копійку, щоб оплачувати квартплату та купувати їжу, це буде вельми дивною новиною, адже рівень життя в країні в останні роки не покращується. Згідно з дослідженнями найбільшої в світі компанії Natixis Global Asset Management, літні люди в Чехії живуть краще не тому, що їх пенсія і заробіток вище. Існують і інші критерії, за якими оцінюється якість життя: середній вік, до якого доживають пенсіонери, дотації держави на охорону здоров’я, доступність медицини та ін.

На вершині представленого списку опинилася Норвегія, яка випередила Швейцарію, Люксембург, Швецію та Австрію. Остання замикає першу п’ятірку. США не увійшли в число перших, так як, хоч на охорону здоров’я американці і виділяють грошей більше, ніж інші держави у світі, велика частина пенсіонерів з фінансових причин може користуватися не всіма медпослугами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла