Прогулянка по Братиславі

Прогулянка по Братиславі

Столицею Словаччини є місто Братислава. Історія столиці Словаччини досить цікава. Вона була заснована в 907 році, про неї стало відомо всьому світу вже в 13 столітті. А з середини 16 століття Братислава була якийсь час столицею Угорщини.

Братислава маленьке місто, але вона насичена пам’ятками. Всі історичні місця можна обійти пішки, оскільки вони розташовані в межах невеликої території. Найдавніша будівля – це Ратуша, вона була побудована в XIII столітті. Споруда XVIII століття – Палац примаса – відомий всьому світу своїм дзеркальним залом і фонтаном, побудованим на честь Святого Георгія. А Палац Редута має прекрасну акустику і тому, сьогодні це Братиславський концертний зал.

Головна площа Братислави оформлена францисканської церквою і палацом Мірбах. Вони знаходяться один проти одного, а з двох інших сторін площі розташовані старовинні будівлі, які використовуються під житлові будинки в даний час.

Також слід виділити велику кількість адміністративних установ, датованих XVI-XVIII століттями – це колишня будівля угорського парламенту – Королівські палати, Братиславський королівський замок, Президентський палац.

Також Братислава може похвалитися старовинними вулицями, які повністю зберегли старовинний вигляд – це Замоська, Жіжкова, Капітульська, Кларіска, Лаурінска і Панська. Вони мають колоритні мостові і старовинні будівлі. Сьогодні на цих вулицях можна зустріти велику кількість невеликих кафе, які пропонують національну словацьку їжу. Великий інтерес викликають так звані «погребки» і пивоварні.

У столиці багато музеїв та концертних залів, які здебільшого розташовані в історичних будівлях. Багато музеїв присвячені діячам Словаччини.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла