Пам’ятки Братислави

Металевий Водопровідник

Столицею Словаччини  є Братислава. Це місто було великим культурним і промисловим центром ще тоді, коли Чехія зі Словаччиною складали одну єдину державу. У цьому чудовому місті величезна кількість визначних пам’яток. Тут чудові будівлі, які захоплюють своєю неповторною структурою і фантастичною розкішшю планування. Коли Чехія і Словаччина відділилися від Австро-Угорщини, деякі будівлі прийшли в запустіння, а частина з них була зруйнована. Але в міру становлення держави, були виділені чималі кошти на відновлення всіх архітектурних пам’яток і їх державну охорону.

У Братиславі безліч зручних і недорогих готелів, тут співвідношення ціни і якості незрівнянно краще, ніж у Празі або в дорогому Відні. Братислава – це гармонійне поєднання гостинності, невисоких цін і комфорту. Тут затишні вулиці і просто чарівні площі, які все ще реконструюються. Багато туристів, погулявши кілька днів по цьому місту, мріють про придбання в Словаччині нерухомості. Квартири та будинки зараз тут стоять в порівнянні з іншими країнами Західної Європи недорого, але найближчим часом очікується підвищення цін. Рівень життя в Братиславі відповідає рівню життя інших столиць країн Євросоюзу.

У Словаччині промисловість дуже розвинена, і в той же час Братислава є досить екологічно чистим містом. Це своєрідний коштовний камінь, який лежить у піщаних берегів Дунаю. Приїхавши в Братиславу вам потрібно обов’язково відвідати Bratislavsky Hrad. Ця прекрасна будівля, з оглядового майданчика якої видно всю панораму міста. Також цікава буде Michalska Veza або башта Святого Майкла. Башта є архітектурним твором Словаччини 17 століття. Дана вежа втілює в собі всі особливості архітектури сімнадцятого-вісімнадцятого століть. Вас також вразить своєю величчю і неперевершеною красою внутрішнього оздоблення Собор Святого Мартіна. А найкрасивішою і затишною частиною Братислави вважається Старе Місто, що особливо чарівне біля берегів Дунаю. Віно мало змінилося з часів утворення міста і абсолютно не перевтілилося після подій в Чехії та Словаччині 1861-1870 років.

Оскільки Братислава є не тільки столицею Словаччини, але і її головним культурним центром, тут проходять основні національні заходи і культурні події. Тому, збираючись відвідати Братиславу, вам краще спланувати свій відпочинок так, щоб ви могли їх відвідати і прийняти участь. В кінці вересня – початку жовтня тут проходить щорічний міжнародний музичний фестиваль. А в останні вихідні жовтня в Братиславі організовуються дні джазу, сюди приїжджають музиканти не лише з усієї Європи, але навіть з Америки. В цей період сюди приїжджають жителі не лише з усієї країни, а й з усього Євросоюзу, щоб послухати неперевершених виконавців джазу. Тому, якщо хочете насолодитися чудовою музикою, вам потрібно забронювати номер у готелі Словаччини в Братиславі за місяць.

Також тут безліч цікавих музеїв, відвідавши які ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про історію Чехії та Словаччини; багато театрів, є чудовий цирк, який просто обожнюють малюки, а також парки із захоплюючими атракціонами, ну і звичайно-ж “металевий водопровідник” – Символ Братислави .

Таким чином, Братислава дуже підходить для тих туристів, хто подорожує з родиною. Тут кожен знайде собі розвагу за інтересами, кожен відкриє для себе щось неймовірне, нове, кожен отримає безмежний набір приємних емоцій і вражень.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла