Вийшов у світ путівник по Вишеградській четвірці для автотуристів

Дорога

Видавництво “Віче” випустило перший путівник по так званій Вишеградській четвірці, або Вишеградській групі – Чехії, Словаччини, Угорщини та Польщі, призначений для туристів на автомобілях. Книга була підготовлена ​​спільно з туристичними офісами цих країн.

У виданні представлена ​​інформація про маршрути, місця кемпінгу і зупинок, культурних та історичних пам’ятках, а також зазначені спеціальні мітки для навігаторів і особливості водіння в тій чи іншій країні. За словами автора путівника Анатолія Москвіна, видання розраховане на туристів, що вибирають готелі категорії 3-4 зірки і недорогі ресторани.

Для кожної з чотирьох країн створено три готових маршрути, розрахованих на три-шість днів; велика частина шляху проходить не по автомагістралях, а звичайних дорогах. За цей час мандрівники проїжджають близько 600 кілометрів, проте при бажанні туристи зможуть сумістити маршрути, продовживши поїздку ще на кілька днів. Всі маршрути починаються в найбільшому аеропорту столиці тієї чи іншої країни, де туристи зможуть взяти в оренду автомобіль – і почати подорож. Заключний, тринадцятий, круговий маршрут тривалістю 14 днів прокладений по всіх країнах і охоплює найважливіші пам’ятки регіону.

Путівник по цих країнах – друга книга видавництва “Віче”, призначена для автотуристів. Раніше в серії було видано книгу “Франція. 12 незабутніх маршрутів”. Пізніше вийдуть у світ путівники по Італії, Росії та Калінінградській області із заїздом до Польщі, зокрема – в край Мазурських озер.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла