Зимова казка в Татрах

Словацькі Татри , які оповиті білосніжним покривалом – це справжній рай для кожного , кому подобається свіже , здорове гірське повітря . У Словаччині є красиві і «зручні» зимові курорти. Причому розташовуються вони на тутешніх чудових гірських масивах країни – це Високі і Низькі Татри.

Високі Татри

Одним з кращих місць для катання на лижах у Словаччині є нова канатна дорога , висота якої набирається до 1751 метра над рівнем моря , п’ять кілометрів нових лижних трас і безліч нових цікавих сюрпризів для всіх відпочиваючих . Звичайно , такі « сюрпризи » вважаються в цій країні маленькими , а ось найбільший сюрприз тут чекає кожного у Високих Татрах. Тут розміщені найбільш відомі гірськолижні курорти такі як , Штребське Плесо , Татранська Ломніца і Старий Смоковєц – всі вони « гідні » цілком цього красивого регіону.

Штребське Плесо

Цей курорт є самим високогірним курортом Словаччини. На цьому курорті розміщені найпривабливіші прекрасні траси для слалому , швидкісного спуску ( бігу ) на лижах … , причому всі ці види спорту і відпочинку тут проводиться з послугами найвищих стандартів .

Татранська Ломніца

Цей курорт і його місцевість , зачарує кожного відпочиваючого своїм прекрасним виглядом. Це друга за висотою вершина в Словаччині – Ломницький штит . До речі , тут розташований один з найвищих і крутих спусків на трасах. Не варто піклуватися тут про сніг , він продовжує своє «життя » протягом п’яти місяців у році , а розширені траси спуску гарантують кожному туристу незвичайні враження . Звичайно , тут є і траси з низькою складністю , які відмінно підходять сім’ям з дітьми. Великою популярністю на цьому курорті користуються прекрасні канатні дороги , які за своїм виглядом розрізняються і сидіннями , які тут з підігрівами , спеціальними системами безпеки.

Курорт Старий Смоковец

На цьому курорті розташована легка траса спуску , яка ідеально підходить початківцям лижникам . Незабутнє враження буде тут дарувати кожному відпочиваючому найпопулярніші розваги , які можна відвідувати як у денний , так і в нічний час – це катання на санках. Від такого незабутнього катання всі будуть просто в захопленні .

Словацькі Татри , які оповиті білосніжним покривалом – це справжній рай для кожного , кому подобається свіжий , здоровий гірське повітря . У Словаччині є красиві і «зручні» зимові курорти. Причому розташовуються вони на тутешніх чудових гірських масивах країни – це Високі і Низькі Татри.

КРАЩІ КУРОРТИ СЛОВАЧЧИНИ В ТАТРАХ

ВИСОКІ ТАТРИ

високі Татри

Одним з кращих місць для катання на лижах у Словаччині є нова канатна дорога , висота якої набирається до 1751 метра над рівнем моря , п’ять кілометрів нових лижних трас і безліч нових цікавих сюрпризів для всіх відпочиваючих . Звичайно , такі « сюрпризи » вважаються в цій країні маленькими , а ось найбільший сюрприз тут чекає кожного у Високих Татрах. Тут розміщені найбільш відомі гірськолижні курорти такі як , Штребске Плесо , Татранська Ломніца і Старий Смоковец всі вони « гідні » цілком цього красивого регіону.

КУРОРТ – Штребське плесо

Штребське Плесо

Цей курорт є самим високогірним курортом Словаччини. На цьому курорті розміщені найпривабливіші прекрасні траси для слалому , швидкісного спуску ( бігу ) на лижах … , причому всі ці види спорту і відпочинку тут проводиться з послугами найвищих стандартів .

КУРОРТ – Татранська Ломніца

Татранська Ломніца

Цей курорт , його місцевість , зачарує кожного відпочиваючого своїм прекрасним виглядом. Це друга за висотою вершина в Словаччині – Ломницький штит . До речі , тут розташований один з найвищих і крутих спусків на трасах. Не варто піклуватися тут про сніг , він продовжує своє «життя » протягом п’яти місяців у році , а розширені траси спуску гарантують кожному туристу незвичайні враження . Звичайно , тут є і траси з низькою складністю , які відмінно підходять сім’ям з дітьми. Великою популярністю на цьому курорті користуються прекрасні канатні дороги , які за своїм виглядом розрізняються і сидіннями , які тут з підігрівами , спеціальними системами безпеки. А якщо ви вирішили провести свій відпочинок в Москві , то двомісний номер у готелі коштує замовити за посиланням . Хороша готель за хорошою ціною в Москві – це знахідка.

КУРОРТ – СТАРИЙ СМОКОВЕЦЬ

Курорт Старий Смоковец

На цьому курорті розташована легка траса спуску , яка ідеально підходить початківцям лижникам . Незабутнє враження буде тут дарувати кожному відпочиваючому найпопулярніші « нелижних » розваги , які можна відвідувати як у денний , так і в нічний час – це катання на санках. Від такого незабутнього катання всі будуть просто в захопленні .

Низькі Татри

У Низьких Татрах розташовано кілька прекрасних курортів. Найбільшим гірськолижним курортом в Нижніх Татрах є курорт Ясна. Тут кожен відпочивальник отримає можливість чудово відпочити з катаннями на найскладніших чорних трасах. Можна отримати чудові враження і комфорт у місцевому сноупарку . У цьому зимовому сезоні Ясна, може прийняти кожного охочого – перекусити в панорамному ресторані «Ротонда» , який розташований на горі Хопок , «перевірити » на собі тутешній новий підйомник « Лучки » , канатну дорогу … , та ще багато цікавого і несподівано приємного в цих місцях.

Кожна людина, яка зважиться на такий прекрасний відпочинок в горах , не буде розчарована і більше того , зможе відпочити з комфортом , свіжим повітрям і , природно , з білим пухнастим снігом.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла