Словацький Рай

На південно-східній стороні Високих Татр знаходиться Національний Парк Словаччини з багатообіцяючою назвою Словацький Рай. Цей дивовижної краси край, що займає майже двадцять гектарів площі (з них понад тринадцять відведено для заповідника), багатий природними пам’ятками, тому він і входить до числа найкрасивіших парків Європи.

Тут можна побачити красу незайманих лісів, почути рев диких гірських річок або тихий шелест вод надзвичайної краси водоспадів, в числі яких найвищим є Завойовий. Цей сімдесятип’яти метровий  водоспад знаходиться у Соколиній долині.

Багато туристів приїжджають в покритий ялиновими лісами парк для того, щоб випробувати себе на мужність, позуючи біля стрімкої прірви або ж проникнути в одну з двохсот унікальних печер, серед яких і Добшинська крижана печера, що знаходиться в списку ЮНЕСКО. До речі, вона є ще й єдиною, куди відкритий хід для туристів.

Багата і різноманітна фауна Словацького Раю. Територія парку стала домом для ведмедя, рисі, пугача, чорного лелеки та багато інших цікавих тварин. Розроблені захоплюючі маршрути дозволяють туристам приємно проводити час у цих краях не тільки влітку, але і в зимовий період. Так, наприклад, якщо влітку можна віддати перевагу риболовлі чи водним видам спорту, то взимку надається прекрасна можливість покататися на гірських лижах.

У Словацькому Раю близько трьохсот пішохідних стежок, оснащених мостами і всілякими сходами, які сприяють ще тіснішому зближенню людини з природою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла