Вулиці Братислави

Братислава – легендарне місто, яке є столицею Словаччини. На вулицях міста туристи можуть зустріти багато визначних пам’яток. Серед них найбільш відомі такі, як Братиславський Град, Істрополітанська Академія, Град Девін та інші. Туристи, що гуляють по центральних вулицях, звернуть увагу на Братиславський Град. Цей замок є візитною карткою міста і національним культурним пам’ятником. Тут відображена тисячолітня історія міста. Можна також побачити найстаріший університет міста – Істрополітанський Університет. Він почав здійснювати свою діяльність ще в 16 столітті.

З Середньовіччя в місті Братислава збереглися Михайлівські ворота. Ці ворота були побудовані ще в XIII столітті. В цьому будинку розташовується Міський музей, в якому відображена історія міських укріплень. Тут є можливість піднятися на балкон і побачити панораму на старе місто.

Ще одним примітним місцем, куди можуть привести вулиці Братислави – Новий міст. Цей міст зроблений із сталі, і побудований із застосуванням веєрного дизайну. Ще один сучасний міст був побудований в 2005р. і являє собою цікаву будову нашого часу, називається цей міст – «Аполлон» Між двома площами, Головної та Примаса, розташовується стара будівля – Стара ратуша.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла