Антверпен

Інформація про місто Антверпен

Антверпен – місто у Фландрії, в Бельгії, друге після Брюсселя велике місто країни. Це портове місто розташоване на берегах річки Шельди. Антверпен – красиве місто, що займає серед міст Бенілюксу особливе місце завдяки своїм культурним та історичним пам’яткам. У його центрі можна знайти величезну кількість музеїв і пам’яток архітектури. Найзначнішим художнім музеєм Антверпена є Королівський музей витончених мистецтв, а вершиною архітектури – кафедральний собор.

Антверпен – найбільший у світі центр з торгівлі діамантами і їх огранювання. З 90-х років минулого століття місто визнане як центр дизайну модного одягу. Воно також володіє третім за величиною зоопарком в Європі (за кількістю видів тварин).

В Антверпені часто проводяться міжнародні торговельні ярмарки і конгреси, театральні та музичні фестивалі. У місті чимало суперсучасних готелів будь-якого класу, величезних торгових центрів і розкішних бутиків.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла