Гент

Інформація про місто Гент

Гент – четверте за величиною місто Бельгії, в якому проживають близько 250 000 чоловік. Воно поступається за розмірами Антверпену, але перевершує Брюгге. Місто також менш відоме серед туристів, ніж улюблений серед поціновувачів старовини Брюгге.

Однак серед деяких Гент вважається справжнім скарбом Фландрії та Бельгії. Незбагненним чином Гент зміг зберегти середньовічну чарівність, йдучи в ногу з сучасністю. Центр міста – справжня демонстрація фламандського добробуту та успіхів у торгівлі. Сучасний Гент займає також важливе положення серед інших бельгійських міст. Завдяки каналу Гент-Тернеузен морські судна можуть заходити в міську гавань, забезпечуючи місто товарами і здійснюючи промисловий товарообіг. Гентський університет – значний навчальний заклад. Там навчається безліч студентів, проживає багато молоді, так що Гент є великим фламандським культурним центром.

Гент також є “квітковою” столицею Бельгії. Квітникарі з області навколо Гента експортують прекрасні бегонії та азалії в усі країни світу. Кожні 5 років тисячі людей з’їжджаються у Гент на Квітковий фестиваль. Туристи не можуть намилуватися на чудові архітектурні шедеври, що представляють собою блискуче поєднання виразності і ідилічної чарівності гордого і колись часом бунтівного міста Гента.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла