Касабланка

Касабланка

Інформація про місто Касабланка

Найбільшим рівнем популярності у туристичних груп користується старовинна міська частина, що носить назву Медіна. Тут дбайливо зберігається східний колорит міста: криві, вузькі вулички, ширина яких становить не більше трьох метрів, упряжки осликів з візками, з лівого і з правого боку торгові лавки, товари на яких завжди виставлені назовні.

Cтаровинній будівлі, де раніше розташовувався суд паші, а також його гостьова цілодобово, сьогодні розміщена префектура одного району міста. Стиль оздоблення шістдесяти чотирьох залів і двориків, розташованих усередині, служить прекрасним прикладом багатства декоративного мистецтва країни.

Мечеть Хасана Другого, яка вважається однією з основних визначних пам’яток Касабланки, розташована на просторах узбережжя Атлантичного Океану, вона вважається самим найвищим будинком міста, вважається також другою за величиною мечеттю в світі, після мечеті, розташованої в Мецці. Це творіння рук великого архітектора – француза Мішеля Пінс і трьохсот тридцяти майстрів, які допомагали йому в зведенні.

Найвищий мінарет, висота якого становить двісті метрів, споруджений за технологією двадцять першого століття. На ньому встановлена ​​автоматичний дах, який лише за три хвилини перетворює зал для молитов в прекрасну терасу. Крім прямого свого релігійного призначення мечеть представляє культурний центр. На території мечеті розташовується бібліотека, медресе, національний музей. Декор гідний щирого захоплення: мозаїки, різьблення, фрески, розпис по дереву, вигадливі візерунки, ліпнина, все це виконано у чудовій колірній гамі. Молитовний зал прикрашають сімдесят вісім колон з граніту рожевого кольору, плитка із золотого мармуру, зеленого онікса прикрашає полове покриття. Вага тутешніх люстр – п’ятдесят тонн, зроблені вони з натурального венеціанського скла.

Місткість залу становить двадцять і п’ять тисяч відвідувачів, а Еспланад вміщує близько вісімдесяти тисяч осіб. Покрівлю покриває яскраво-смарагдова черепиця, центральна її частина є розсувною. Мечеть є найпишнішою мусульманською релігійною спорудою двадцятого століття.

Ринки Касабланки, безсумнівно, заслуговують окремої, особливої ​​уваги. Базари з’єднані між собою вузькими вуличками. Існують такі ринки: кондитерський, оливковий, гончарний.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла