Кнокке-Хейст

Кнокке-Хейст

Інформація про місто Кнокке-Хейст

Приморський курорт Кнокке-Хейст (Бельгія) вважається найбагатшим і престижним. Цією славою місто користується не так вже давно, з середини 19 століття, коли в якості літньої резиденції Кнокке-Хейст обрав бельгійський король Леопольд і побудував в місті свою віллу.

У наші дні Кнокке-Хейст, з його статусом королівського курорту, відоме своїм природним заповідником, розвиненою інфраструктурою, і, звичайно ж, чудовими пляжами з білим піском, морем і лікувальним повітрям.

Одна з головних визначних пам’яток Кнокке-Хейст, як тільки що було сказано, – природний заповідник Звин. Він розташований на кордоні Бельгії і Нідерландів і славиться достатком морських та берегових птахів, невеликим і затишним зоопарком, де діти можуть отримати задоволення від зустрічі з тваринами. Ще на території заповідника знаходиться заказник для метеликів – в ньому пурхають красуні 400 видів.

Тим, кому захочеться відволіктися від моря і сфотографуватися на тлі архітектурних пам’яток, варто відправитися в історичні центри Кнокке-Хейст. Можна також відвідати кілька музеїв, де розповідається про історію цього привабливого краю. Один з них – музей Сінкфала в Хейст. Тут є експонати, пов’язані з першими переселенцями на берега моря, домашнє начиння і одяг жителів тутешніх місць епохи Середньовіччя, рибалок і хліборобів.

Відносно недалеко від Кнокке-Хейст є й інші пам’ятки – найбільший морський зоопарк з морськими мешканцями, казино (міський район Кнокке), відкрите для туристів вітрильне судно (Остенд).

Приблизно в 70-ти кілометрах від Кнокке-Хейст знаходиться містечко Дюпонт з дитячим парком Plopsaland. Дістатися туди можна на береговому трамваї, і, хоча дорога досить довга, вам і вашим дітям подорож доставить велике задоволення.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла