Остенде

Інформація про місто Остенде

Інформація про місто Остенде

Ви бували коли-небудь на кінцевій станції державної знаменитої залізниці Гент-Остенде? Якщо ні, то неодмінно вирушайте в подорож! На цій станції вас чекає Остенде (Oostende) – прекрасне місто на березі Північного моря, яке відоме також як найбільший порт Бельгії. Для того, щоб відпочити на чудових піщаних пляжах, сюди приїжджають багато людей. Чому ж ви повинні стати винятком?

Остенде добре не лише своїми пляжами. Тут є все для активного відпочинку на морі – гавань для яхт, наприклад. Дістатися до міста можна не тільки по воді і залізниці, але й літаком – тут є міжнародний аеропорт. Курортом місто стало в дев’ятнадцятому столітті, і цей час був для Остенде періодом будівельного «буму» – саме тоді було зведено Термальний палац (Thermal Palace), який облюбував король Бельгії та імператорська сім’я Німеччини, Петропавлівська церква (Sint-Petrus-en-Pauluskerk) та інші прекрасні будівлі.

Пам’ятками вважаються і більш ранні будівлі – іспанський будиночок, який з’явився в першій половині вісімнадцятого століття (в 1741 році), а також музейний комплекс під назвою Раверсейде.

Прославили Остенде не тільки його архітектура і пляжі, але і знамениті уродженці: співак Арно (лауреат Нобелівської премії миру), живописці Джеймс Енсор і Леон Спілліарт. Завдяки ним (і не тільки ), можна назвати Остенде містом мистецтва: щорічно тут проходять музичні фестивалі – мелодійні, яскраві, «вибухові». У поєднанні з феєрією літа цей час в Остенде особливо розкішний: не забувайте, що головне тут – це море!

Дуже багато людей приїжджають сюди, щоб помилуватися мешканцями Північного моря у величезному міському акваріумі. До послуг всіх бажаючих – і п’ять основних пляжів міста з трикілометрової смугою дюн. А тим, хто віддає перевагу нічному життю, відкриває свої двері знамените казино “курзал”.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла