Рабат

Рабат

Інформація про місто Рабат

Рабат – столиця Марокко і друге за чисельністю населення місто країни (1,6 млн осіб). Розташований в гирлі річки Бу-Регрег, а береги омивають води Атлантичного океану. По інший бік річки знаходиться місто-сателіт Салі, з яким Рабат з’єднаний мостом.

Назва столиці Марокко Рабат (Rabat) в перекладі означає «укріплений монастир», але сьогодні в колишній військовій фортеці панують тиша і спокій. По обидва боки красивих широких вулиць ростуть дерева, місто оточують шикарні зелені сади. Про минуле нагадують численні пам’ятки історії.

Час заснування міста Рабату відноситься до XII ст., Проте пунічне поселення Челла існувало на цьому місці вже в III ст. до н. е..

У XVII ст. Рабат стіною поділили на північну частину, Медину, і південну. У Медині знаходиться фортеця Касба Удайя (1146), яка є історичним центром міста. Її масивні ворота можна побачити на безлічі зроблених у Рабаті фото. Але одна з найдивовижніших пам’яток Рабату – апельсинові сади з квітами, а також палац, що належить нинішньому королю країни Мухаммеду VI.

У південній частині міста становить інтерес Велика мечеть (XIV ст.), Одна з найбільших у світі Мечеть Хасана (XII ст.), Мечеть і мавзолей Мухаммеда V.

Під час туру в Рабат має сенс відвідати і залишки першого поселення в цій місцевості – Шелля (кріпосна стіна була побудована в 144 р. н. Е..). Багаті експонатами Музеї марокканського мистецтва, Музей античності, археології, Етнографічний музей.

Престижні п’ятизіркові готелі Рабату: Golden Tulip Farah, L’Amphitrite Palace, Hilton, можна вибрати для відпочинку у Рабаті і більш доступні три-і чотиризіркові готелі – Belere, Chellah, Balima.

Завдяки близькості Атлантики погода у Рабаті ніколи не буває занадто жаркою: близько 24 ° С влітку, 14 ° С взимку. Влітку море в Рабаті прогрівається до 25С, в зимовий час охолоджується до 14 ° С.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла