Службовцями нового японського готелю стануть роботи

На території тематичного парку Huis Ten Bosch в японському місті Сасебо (префектура Нагасакі) скоро відкриється готель, штат якого складатиметься з роботів. Готель отримала назву Henn-na Hotel, що означає “Дивний готель”.
Адміністраторами в новому готелі будуть працювати три робота- “актроіда”. Їх відрізняє майже ідеальна зовнішня схожість з людиною. Вони в змозі підтримувати бесіду на декількох мовах і будуть займатися оформленням новоприбулих постояльців готелю.

Як повідомляє CNN, ще кілька роботів будуть виконувати функції покоївок і портьє. Керівництво парку Huis Ten Bosch сподівається, що в підсумку 90% персоналу готелю представлятимуть роботи.

Творці хочуть зробити Henn-na Hotel найбільш футуристичним недорогим готелем. Двері тут будуть оснащені високотехнологічними датчиками з функцією розпізнавання осіб. Опалювальна система буде регулювати температуру повітря в номерах автоматично. Сонячні батареї та інші енергозберігаючі технології будуть використовуватися для зниження експлуатаційних витрат готелю. Зручності, що входять в ціну проживання, будуть мінімальні, а все необхідне постояльці зможуть дозаказать за допомогою планшета.

У середині липня планується відкрити першу чергу готель – 72 номери. Ще стільки ж кімнат відкриється у наступному році. Бронювання номерів в роботизованому готелі вже доступно. Вартість проживання в низький туристичний сезон буде фіксованою (від $ 60), а у високий формуватиметься на основі аукціону – номер отримає той клієнт, який запропонує більшу ціну.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла