Ресторан для лисих чоловіків у Японії

Японський ресторан Otasuke пропонує лисим і лисіючим чоловікам спеціальні знижки. Адміністрація цього незвичайного закладу в Токіо, по всій видимості, не байдужа до людей, які борються з випаданням волосся, саме тому їх життя вирішили зробити чудь більш приємним.

Назва ресторану, який знаходиться в токійському кварталі Акасака, з японської мови перекладається як «рука допомоги». Вивіска біля закладу повідомляє про те, що в даному ресторані завжди смачно нагодують працьовитих сім’янинів, які полисіли, працюючи цілими днями. «Будь лисим і пишайся цим» – приблизно це написано на рекламному плакаті.

Згідно з словами власниці закладу Єсік Тойота, ідея відкриття такого незвичайного ресторану прийшла до неї після того, як вона стала одним з волонтерів з відновлення зруйнованого цунамі регіону Тохоку. Тоді їй і прийшла в голову думка підтримати офісних співробітників, які піднімають економіку Японії і своєю працею заодно допомагають відбудувати ось такі проблемні регіони.

 «Я все думала, як допомогти« білим комірцям, проте в голову не приходило жодної оригінальної ідеї, – розповідає Єсік Тойота. – Але одного разу, прогулюючись по діловому районі Токіо, я продовжувала бачити лисих або лисіючих чоловіків. Дізнавшись, що їх число о в Японії перевищує 26%, я вирішила відкрити для них ресторан, де можна було б смачно перекусити за порівняно невелику ціну ».

Єсік хоче, щоб чоловіки вважали свої лисини предметом гордості, а не символом старіння або постійних стресів. Чоловіки, на її думку, не повинні приховувати свою рідіючу шевелюру за перуками або збривати волосся повністю. Саме тому Єсік пропонує щедру знижку лисіючим японським чоловікам. «У Японії облисіння є дуже делікатною темою, але ось багато голлівудських зірок, наприклад, не соромляться свого рідкого волосся і продовжують працювати» – наполягає на своєму власниця ресторану.

Примітно, що розмір знижки залежить від кількості лисих чоловіків у компанії. Для одного лисого японця обід буде коштувати дешевше на 500 йен (5 доларів), для чотирьох – 1500 йен, а ось п’ять лисих клієнтів отримують купон на безкоштовний обід.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла