Храм Тодай-дзі: символ японського буддизму

Тодай-дзі – це буддійський храмовий комплекс, розташований в місті Нарі. Саме тут знаходиться найбільша бронзова статуя Будди, яку японці називають Дайбуцу. Тодай-дзі служить в якості центру кегонської школи буддизму, а також входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Історики вважають, що початок будівництва храму Тодай-дзі припадає на 728 рік. Тоді імператор Сему на місці храму Тодай-дзі звів гробницю своєму синові, який помер всього через рік після народження. У часи ери Темпе вся Японія страждала від епідемій і стихійних лих. У 743 році Сему видав указ, який закликав весь японський народ взяти участь у будівництві нового храму Будди. Він був переконаний в тому, що така повага надихнула б Будду на порятунок японського народу. Згідно древнім записам, збереженим в Тодай-дзі, 15-метрову статую Будди будували більше ніж 2600000 японців.

Дві пагоди храму Тодай-дзі, найімовірніше, довгий час залишалися найвищими будівлями в світі, поки їх не зруйнував землетрус. Після кількох пожеж і землетрусів будівля храму Тодай-дзі ні одного разу не підлягала реконструкції. Свій сучасний вигляд буддійська святиня набула в 1709 році.

Зараз Тодай-дзі є справжнім символом Японії, втілюючи її дух та культурні переконання. Також храм часто виступає в якості локації до фільмів та серіалів. Крім того, храм Тодай-дзі з’являвся в комп’ютерній грі Age of Empires II.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла