Сад-музей Адачі в Ясугі

У Японії існує унікальний музей, де основними експонатами виступають не картини або ювелірні вироби, а рослини. Заснував сад-музей в 1980 році Адачі Дзенків, який не один рік збирав різні сорти хвойних дерев, красиві камені і мохи для свого майбутнього творіння, в якому він гармонійно об’єднав японське мистецтво з дизайном саду.

На сьогоднішній день цей незвичайний музей займає площу, що дорівнює 160 тисячам квадратних метрів, при цьому тут розташовано шість садів для втіхи душі і очей. Туристи можуть милуватися традиційним садом, садом білих каменів, а також чайним і сосновим садом.

Але не тільки чудові рослинні композиції викликають захват у відвідувачів,  не менш цікавий штучний водоспад, що падає з п’ятнадцятиметрової висоти, а також кристально чистий ставок з величезними коропами. Ці пам’ятки розташовуються відповідно в саду з водоспадом і в саду зі ставком.

Ходити по самих садах туристам забороняється, адже тут створений оптимальний мікроклімат і все до будь-якої дрібниці геометрично вивірено. Для відвідувачів споруджені спеціальні павільйони з зручними лавами і панорамними вікнами, які надають можливість милуватися гармонією природи. Ці прекрасні сади в чомусь схожі з картинами, їх не чіпають руками, насолоджуючись здалеку, при цьому прислухаючись до відгуків душі.

Не дивно, що сади Адачі вважають найкращими садами Японії, щороку сюди приїжджають тисячі туристів. Вартість вхідного квитка дорівнює 28 доларам.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла