Чорний ворон: неприступний замок самураїв

У країні висхідного сонця можна побачити незвичайний як для цієї країни замок , унікальність якого криється в його місцерозташуванні . Справа в тому , що в Японії , як правило , замки здавна зводилися на височинах , а цей знаходиться посеред рівнини , де колись було болото.

Незважаючи на те , що замок має кілька назв , серед яких Фукамі , Мацумото , широким масам він відомий як «Замок Чорного Ворона ». Швидше за все , цьому посприяла наявність чорних стін і вигнутих дахів , що нагадує крила птаха .

Високі кам’яні стіни , міцний фундамент і рів , розташований навколо , роблять замок міцною оборонною спорудою, яка на тлі розкинути навколо нього саду з його численними деревами і чагарниками , мирно плаваючими в ставку лебедями і морем хризантем , здається не таким вже і грізним .

Історія замку почалася в той час , коли Японія переживала міжусобні війни , тому господарі мінялися досить часто і кожен з них по-своєму розбудовував і розширював замок. Нинішній вигляд японська пам’ятка отримала в подарунок від клану Ісікава , який став його власником після об’єднання Японії. Будівництво центральної будівлі , а також веж було завершено в 1594 році.

У замку нескладно помітити низькі стелі , що свідчить про маленький зріст самураїв , а також багато хаотичних крутих сходів , заплутане розташування яких повинно було ускладнювати пересування ворогів. Опорою для спорудження стали круглі дерев’яні стовпи. Знайшлося місце і для музею , в якому зібрана багата колекція мечів і вогнепальної зброї , яка колись належала стрілку Акахане Мітідзіге .

Питання про широкомасштабні реконструкційні роботи стане знову актуальний в XIX столітті , після сильної пожежі , якою будуть знищені дерев’яні укріплення замку. Ремонт , що почався в 1969 році , буде завершений лише в 2007 , якраз до святкування чотирьохсотліття замку. З цього часу Мацумото стане туристичним центром країни і буде вважатися національним символом .

Щорічно замок відвідує багато туристів з різних куточків планети , бажаючих побачити не тільки його неприступні стіни і багате внутрішнє оздоблення , але й взяти участь в чудових фестивалях , які часто проходять на його території.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла