Терористи обстріляли з мінометів житловий квартал на заході Дамаска

Житловий квартал на заході Дамаска обстріляли сьогодні з мінометів терористи, кілька снарядів, як повідомив телеканал «Сурія», розірвалося в районі меззе-Джебель, де знаходяться вілли урядовців. Завдано матеріальних збитків, госпіталізовані дві людини.

З ранку перестрілки йдуть в таборі палестинських біженців Ярмук на півдні столиці, а також у кварталі Джубар на східній околиці. Телестанція «Аль-Маядін» повідомила, що армійські спецформування провели операцію проти оплотів бойовиків у Мліхе, поблизу від шосе в міжнародному аеропорту Дамаска. Удари були нанесені по скупченнях озброєних екстремістів в передмістях Дарейя і Муадамія на південному напрямку.

За даними інформаційного агентства САНА, сирійські військовослужбовці переслідують банду терористів, яка проникла в Берзі-ель-Балад – північне передмістя столиці. Бойовики несуть втрати, повідомило агентство.

У цілому в Дамаску зберігається спокійна обстановка, стверджують сирійські ЗМІ. Міністерство освіти республіки повідомило про початок екзаменаційного тижня у школах. «Процес навчання підростаючого покоління триває, всупереч відчайдушним спробам ворожих сил зірвати нормальне життя в країні», – йдеться в офіційному повідомленні.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла