Влада Сирії почали виводити війська з міст країни

Демонстрації в Сирії

   3 квітня сирійський уряд заявив про початок виведення військ з міст країни. Повідомляється, що мова йде лише про деякі з міст, де знаходяться військові. Уряд заявляє, що в цих населених пунктах в даний час зберігається спокійна обстановка. Що стосується інших міст, армія Сирії там як і раніше залишається.

   Висновок військовослужбовців і техніки з сирійських населених пунктів є одним з пунктів плану спецпредставника ООН і Ліги арабських держав (ЛАД) Кофі Аннана по врегулюванню внутрішнього конфлікту в Сирії. 21 березня Рада Безпеки ООН одноголосно підтримав даний план.

   Напередодні Аннан заявив, що Дамаск погодився на те, щоб 10 квітня став останнім терміном для початку роботи над врегулюванням сирійського конфлікту.

   У Сирії вже більше року тривають антиурядові демонстрації і акції протесту, які часто переростають у збройні зіткнення між співробітниками правоохоронних органів і опозицією, яка вимагає від діючого президента країни Башара Асада покинути свій пост і провести ряд політичних реформ. За даними ООН, за весь час заворушень в Сирії загинули не менше дев’яти тисяч осіб. Правозахисники, у свою чергу, заявляють, що жертв більше десяти тисяч. Сирійський уряд повідомляє про дві тисячі жертв з боку правоохоронців, проти яких діють добре озброєні бойовики.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла