Рильські озера: природа також може бути креативною

Болгарія багата на мальовничі місця, одним з яких є Рильські озера. Щорічно подивитися на цю казкову пам’ятку приїжджають тисячі туристів, охочих з’єднається воєдино з природою.

Озера розташовані в льодовиковій ямі, що в північно-західній частині Рильських гір. Кожне з семи озер має свою власну назву, яку було присвоєно у зв’язку з особливістю форм або яких-небудь інших відмінних якостей. Приміром, озеро Сльоза, яке розташоване на висоті 2535 метрів, було так названо через його кришталево чисті води. Нижче знаходиться овальне озеро Око, а також Нирка – водойма площею 8,5 гектарів, дивлячись на яку, напрошується думка, що більш відповідну назву цьому озеру підібрати неможливо.

Поруч з Рибним озером розташована турбаза «Сім озер», де дуже люблять відпочивати мандрівники. Довга подорож по Рильських озер закінчується озером Долно, де свій початок бере річка Джерман.

Всі сім Рильських озер мають льодовикове походження. У їх водах, які наповнюються за рахунок танення гірських снігів і дощових опадів, водиться балканська форель, а також Гольян.

Важливо відзначити, що Рильські озера відомі не тільки завдяки своїм запаморочливим пейзажам, а й членам Білого братства (послідовників вчення П. Донова), які часто збираються тут на святкові урочистості. Зокрема, тут вони відзначають свій Новий рік, танцюючи ритуальні танці в концентричних колах. На священній горі Донова Ріла члени братства традиційно зустрічають світанок Сонця.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла