Віза до Єгипту

21 березня 2002 уряд Єгипту прийняв рішення включити Україну і Росію до списку країн, громадянам яких не вимагається попереднього оформлення в’їзних єгипетських віз. Тепер дозвіл на в’їзд видаватиметься туристам безпосередньо після прибуття в країну. Якщо раніше росіяни та українці могли вирушати у Єгипет без віз тільки у складі туристичних груп, то тепер це правило поширюється і на індивідуальних туристів.

Гостьову візу для в’їзду в Єгипет можна придбати в будь-якому місці перетину кордону, зазвичай – в аеропорту прильоту, або заздалегідь – в консульських відділах посольства Єгипту в Москві і Києві. Вартість візи – $ 15, якщо вона купується в Єгипті. Візу на повторний в’їзд (“Re-Entry”) також можна отримати безпосередньо в Єгипті за адресою: Каїр, Mugamma (департамент імміграції), Midan et-Tahrir, 2.

Протягом семи днів після в’їзду в країну необхідно зробити відмітку в паспорті в поліцейському управлінні. Готелі виконують цю формальність для своїх гостей. Можна і самостійно звернутися в найближчу поліцейську дільницю (в Каїрі – Магамма).

Єгипетські візи бувають як одноразові (на одну поїздку), так і багаторазові – на необмежену кількість поїздок, зрозуміло, в період дії візи.

Найнеобхідніше для подорожі до Єгипту.

Безвізовий транзит заборонений.

На дітей до 12 років, вписаних в паспорт батьків, окрема віза не оформляється, вони реєструються у візу батьків.

Термін оформлення – від 3 робочих днів.

Віза для туристів на строк до одного місяця оформляється в Аеропорт після прибуття.

Візи на більший термін оформляються в посольстві Єгипту в Києві.

Термін оформлення – від 3 робочих днів.

Необхідні документи для оформлення візи до Єгипту:

1. Закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не менш ніж через 1 місяць

після передбачуваного повернення з країни.

2. Туристський ваучер

 ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ У ЄГИПЕТ

   Для громадян Росії, Прибалтики, України, Білорусі і Казахстану віза оформляється по прильоту в аеропорт. Процедура це нехитра: в закордонний паспорт вклеюється марка вартістю 15 USD. Якщо дитина вписана у паспорт, його віза не оплачується. Діти, що мають власний закордонний паспорт, оплачують ті ж 15 USD. Офіційні вимоги по термінах дії закордонного паспорта не озвучені (документи, дійсні ще хоча б два з невеликим місяці, проблем зазвичай не викликають). Зате існує «рекомендація» Посольства Єгипту – для в’їзду в країну туристам необхідно мати паспорт терміном дії не менше 6 місяців з моменту закінчення поїздки. Тому, щоб уникнути проблем, рекомендується брати з туристів розписку про те, що вони повідомлені про це умови. Громадянам Узбекистану, Таджикистану, Киргизії та Молдавії доведеться відкривати візу в посольстві в Москві. Громадянам перших двох країн для отримання візи необхідна особиста явка в консульство. Громадянам Казахстану, які отримали візу після прибуття, необхідно в день прильоту надати свій паспорт гіду в готелі – для оформлення спеціальної візи та реєстрації в поліції Єгипту. Туристи, які не пред’явили свої паспорти і не оформили візу в поліції, ризикують зіткнутися з проблемами при вильоті з країни.

Митниця:

З Єгипту категорично заборонено вивозити корали, морські раковини, опудала крокодилів, слонову кістку, за порушення цієї заборони стягуються солідні штрафи. Туристи, що купили ці речі в якості сувенірів, повинні будуть пред’явити чек з магазину. Ввезення і вивіз іноземної валюти не обмежений. Дозволено безмитне ввезення предметів особистого користування, 200 сигарет, 250 гр тютюну або 50 сигар, а також літр спиртного. Два літри алкогольних напоїв та 24 банки пива іноземні туристи можуть придбати в період перебування в Єгипті в магазинах безмитної торгівлі, розташованих у всіх туристичних центрах. Відмітка про придбання алкогольних напоїв проставляється в паспорт покупця, і купити спиртне можна тільки протягом 24 годин після прильоту. Придбавши в Єгипті кальян, потрібно пам’ятати про те, що на митниці всі його металеві частини можуть попросити здати в багаж.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла