Аеропорт Стамбула вводить біометрію

Головна повітряна гавань турецького міста готує нововведення для прибуваючих іноземців: найближчим часом в аеропорту Ататюрка буде впроваджена система біометричного контролю.

З щорічним пасажиропотоком близько 57 млн осіб, аеропорт Ататюрка є найбільшим і найбільш завантаженим у Туреччині. Тепер на проходження контролю буде потрібно від 15 до 21 сек. В даний час 4 кабіни e-gаte, зчитувальні біометричні дані, працюють в тестовому режимі і поширюється тільки на громадян Туреччини. Однак згодом аналогічну процедуру проходитимуть всі прибуваючі в аеропорт пасажири.

Адміністрація стамбульського хаба повідомляє, що система е-gate дозволить розвантажити аеропорт, оскільки дані прилітаючих будуть оброблятися набагато швидше і з більшою ефективністю.

В даний час подібні системи використовуються в деяких аеропортах США і Великобританії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла