В 6 провінціях Туреччини введено комендантську годину

Влада Туреччини оголосила комендантську годину відразу в 6 провінціях країни у зв’язку з вийшовшими з-під контролю протестними акціями курдів. Починавшіся як мирні демонстрації, мітинги переросли у серйозні масові заворушення.

Курортні зони і Стамбул протестами не зачеплені. При цьому у двох головних містах країни, Анкарі та Стамбулі, поліція мобілізує додаткові сили з метою попередження можливих масових заворушень. Місцеві ЗМІ також стверджують, що відпочиваючим на курортах туристам ніщо не загрожує.

Тим часом жертвами акцій стали вже 15 осіб. Комендантська година введена в районах Батман, Ван, Діярбакир, Мардин, Муш і Сіірт.

Причиною заворушень стала ситуація навколо угруповання «Ісламська держава», яка воює з курдами в місті Айн-ель-Араб. Протестуючі незадоволені пасивною поведінкою влади Туреччини.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла