Парк мініатюр «Мініатюрк»

Унікальний парк мініатюр «Мініатюрк», розташований в Стамбулі неподалік бухти Золотий Ріг, має площу близько ста тисяч квадратних метрів і вважається найбільшим парком такого роду на планеті. Ця турецька пам’ятка починає свою історію з 2003 року, і, незважаючи на свій порівняно невеликий вік, вона має величезну популярність у туристів.

У цьому незвичайному парковому комплексі на сьогоднішній день налічується сто п’ять робіт, які являють собою мініатюрні копії найвідоміших турецьких архітектурних споруд, виконані в масштабі 1:25. Тут мешканці та гості міста можуть побачити одночасно Галатську Вежу, Босфорський Міст, Мечеть Сулейманіє, Мавзолей Аниткабір, Палац Топкапи і багато інших видатних архітектурні композиції турецької держави.

Крім цього, у парку «Мініатюрк» туристи можуть споглядати мініатюрну залізну дорогу та автомобільне шосе, канали з маленькими кораблями, а також величезну кількість крихітних фігурок людей. Як стверджують фахівці, в майбутньому планується збільшити число мініатюр до чотирьохсот.

Хочеться відзначити, що відвідувачі парку можуть не тільки насолодитися красою архітектурних композицій, але і дізнатися про них цікаву інформацію. Для цього знадобитися вставити квиток-картку у спеціально призначений отвір на мініатюрі, після чого аудіогід турецькою чи англійською мовою розповість цікаві факти з історії тієї чи іншої пам’ятки.

У парку «Мініатюрк» створені комфортні умови для перебування як дітей, так і дорослих. Можна тут покататися на міні-поїзді, провести приємно час у затишному кафе і ресторані.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла