Замок Святого Петра: півтисячоліття історії

Замок Святого Петра – це одна з найбільш впізнаваних пам’яток міста Бодрум. У стінах фортеці також росташовується один із самих великих музеїв підводної археології в світі. Чудовий замок , побудований лицарями – госпітальєрами з Родосу , повинен бути включений в туристичний маршрут кожного мандрівника , який хоче ближче познайомитися з історією Туреччини.

Спорудження замку почалося в 1402 році за проектом німецького архітектора Генріха Шлегелолта . Фортеця була побудована з зеленого вулканічного каменю і колон з мармуру . Робітникам, які брали участь у зведенні фортеці Святого Петра , Папа Римський « зарезервував » місця на небесах.

Більш ніж сторіччя замок залишився однією з найважливіших католицьких фортець. Замок Святого Петра служив в якості притулку для християн на території Малої Азії. Турецький замок почав піддаватися постійним нападам під час світанку Османської імперії , проте атаки османців були відбиті лицарями – хрестоносцями. Незабаром потрібні були додаткові укріплення замку для його захисту від турків.

Після завоювання 1522 замок перейшов під владу турків. Одним з середньовічних чудес світу стало султанської мечеттю , до якої прибудували мінарет. Згідно із записами мандрівника Евлія Челебі , мечеть назвали Сулейманіє .

Мінарет був зруйнований під час Першої світової війни в результаті бомбардування французьких військових кораблів. Масштабна реконструкція замку сталася в 1997 році.

Сьогодні замок є не тільки популярною пам’яткою , а й місцем проведення турецьких етичних свят.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла