«Келебек Хотел»: печера-готель з претензією на бізнес-клас

Колись мріяли залишитися на ніч у печері – готелі з усіма благами цивілізації ? Що ж , тепер з’явився шанс здійснити всі мрії в турецькому готелі Kelebek Hotel ( Келебек Хотел ) , однією з головних визначних пам’яток національного парку Гереме .

Готель Келебек має прекрасне розташування – прямо в « серці» історичного музею під відкритим небом. До 1993 року готель був сімейним будинком, і , як і більшість будинків парку Гереме , являє собою суміш печерних номерів , а також кімнат з кам’яними арками , які були добудовані пізніше. Однак історія цього місця бере свій початок ще в доісторичній епосі.

Знамениті печери , які зараз привертають масу туристів , почали утворватися після виверження старовулкана Ерджіяс в результаті дії вітрів і вимивання порід дощами.

За часів Середньовіччя кімнати на верху печер служили в якості каплиці для місцевих самітників ; про це безпосередньо свідчить фреска у вигляді хреста , намальована на стелі печери. Пізніше сім’ї які поселилися тут  стали розводити голубів , вирощувати виноградники і навіть заснували тут невелику бібліотеку.

Сьогодні готель Келебек (в пер. «метелик» ) має 36 комфортабельних номерів. Всі кімнати розділені на шість категорій залежно від їх комфортабельності і , звичайно ж , вартості однієї ночі проживання.

Хоч куди глянь – скрізь усе продумано до найдрібніших деталей , незважаючи на те , що готель Келебек був побудований з матеріалів зруйнованих будинків. У печері , а також у новій будівлі можна не тільки чудово відпочити , а й доторкнуться до таємниць турецької історії .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла