Istanbul Akvaryum: багатий світ акваріумного комплексу Стамбула

2011 рік у Стамбулі ознаменувався відкриттям гігантського акваріумного комплексу, що розташувався на двадцяти трьох тисячах квадратних метрах площі. Наявність шістнадцяти тематичних зон, оформлених за географічним принципом, дозволяє не тільки ознайомитися з різними мешканцями глибин, але і здійснити захоплюючу прогулянку тропічним лісом.

Цікавим видовищем навіть для дорослих, не кажучи вже про дітей, є годування риб. Так як їх тут дуже багато, то процес займає досить багато часу, що приносить масу задоволення відвідувачам. Особливо емоційно глядачі спостерігають, як відважні водолази намагаються нагодувати кровожерливих акул, обороняючись від них палицями.

Крім годування риб відвідувачів Istanbul Akvaryum чекає ще багато чого цікавого. Взяти, хоча б, великий тунель, в якому відчуваєш себе немов у казці про підводне царство або ж зал, що нагадує підводний човен, перебуваючи в якому можна годинами розглядати пропливачих рибок.

Багато відвідувачів завжди можна побачити і в Крижаному залі, який викликає інтерес своєю справжньою крижаною брилою, розташованою в самому його центрі, а також в залі сталактитових печер.

Для всіх жителів, а вони тут обчислюються тисячами, створені умови, максимально близькі до їх рідного середовища існування. Мова йде як про водних, так і про сухопутних мешканців, для яких споруджено спеціальний зал, що нагадує тропічні джунглі, в якому постійно підтримується потрібна температура і вологість.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла