Острів Клеопатри

Легендарний острів Клеопатри розташований в Егейському морі і схожий на частинку раю, який оточують блакитні води. Острів Клеопатри – це історичне місце, яке знаходиться в затоці Гекова Егейського моря приблизно за вісімнадцять кілометрів на північ від міста Мармаріс. Існуюча легенда розповідає про те, що близько двох тисяч років тому Марк Антоній подарував своїй коханій і майбутньої цариці Клеопатрі острів. Красуня виявилася досить примхливої, і їй не сподобався пісок, який знаходиться на пляжах цього острова. Тоді тодішній імператор Марк Антоній наказав доставити особливий пісок з Північної Африки, що й було зроблено. Якщо вірити цій легенді, то якраз на пляжах цього острова Антоній і Клеопатра проводили свої ночі, повні пристрасті і любові.

Можливо, це всього лише красива казка, але точно такий же пісок існує лише у ще одному місці на Землі – на півночі Єгипту. Пляж на цьому острові також названий на честь цариці. Він має ширину п’ять метрів і довжину п’ятдесят метрів.

Пісок незвичайний за своєю структурою – піщинки мають розмір ікри минтая, тільки вони білосніжного кольору і схожі на невеликі перлини. Цей пісок високо цінується, тому на пляж не можна заходити у взутті, а на виході його обов’язково потрібно змивати. Якщо копнути на 20-40 сантиметрів, то можна наштовхнутися на тверду, як плити піщану породу.

Накупавшись досхочу можна відвідати місцеві визначні пам’ятки – храм Аполлона і стародавній амфітеатр, руїни яких нагадують про античні часи (екскурсія по цих пам’ятках займе всього 30 хвилин). Атмосфера тих часів витає в повітрі, і здається, що цілком можливо на сходинках амфітеатру побачити знаменитих закоханих.

Подорож на цей овіяний стародавніми легендами острів починається з морської прогулянки, під час якої можна побачити мальовничі острови і бухти. Сам острів оминула цивілізація.

Море тут без перебільшення кристально чисте: дно і рибки видно на глибині до 3 метрів, а це досить далеко від берега, тому що вхід у воду пологий. Тут же, недалеко від пляжу, є руїни міста Седра, де зустрічалися згадані закохані.

Як і на більшості турецьких пляжів, на острові Клеопатри є в наявності парасольки і шезлонги, так що всі охочі туристи можуть із задоволенням купатися і отримувати максимум задоволень в цьому чудовому місці. На острові неподалік від пляжу є закусочні, в яких ви можете поїсти і придбати якісь напої.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла