Хітачі-Сисайд: один з кращих парків Японії

Парковий комплекс Хітачі – Сисайд , розташований в місті Хітачінака , є культурною пам’яткою сучасної Японії. Протягом усього року туристів з усіх куточків планети приваблює сюди не тільки мальовничі види тихоокеанського узбережжя , а й чудовий квітковий парк .

Хітачі – Сисайд , заснований в 1991 році , займає площу , яка дорівнює ста двадцяти гектарам . Мальовничі квіткові композиції тут можна спостерігати в будь-яку пору року , крім , звичайно , холодного періоду зими , причому в певний сезон домінують ті чи інші види квітів .

Особливо привертають увагу відвідувачів парку Немофіли – прекрасні сині квіти, що мають прозорі пелюстки . Коли зацвітають в парку більше п’яти мільйонів синіх Немофілів , тут навіть проходить фестиваль « Гармонієя Немофіла » , який супроводжується буйством синіх фарб.

Не менш вражаючим видовищем для гостей паркового комплексу вважається цвітіння більше мільйона нарцисів , які розцвітають в березні , гармонійно розташовуючись серед сосен. Також в цьому природному храмі квітів можна побачити сто сімдесят видів тюльпанів і багато інших квітів .

У липні в Хітачі – Сисайд поля покриваються пухнастими зеленими кущиками кохії , які до осені поступово червоніють , а ближче до зими стають майже вогняними .

У Хітачі – Сисайд є свої ліси, сади , міні-парк розваг , а також багато велосипедних і прогулянкових доріжок. Туристи навіть можуть відвідати невеликий зоопарк , а також поплавати в басейні.

Маючи прекрасну інфраструктуру і мальовничі пейзажі , парковий комплекс Хітачі – Сисайд по праву вважається одним з кращих місць екологічного туризму на планеті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла