Криваве озеро: природний феномен

У світі дуже багато красивих і загадкових місць і , незалежно від того , викликають вони захват і захоплення або ж , навпаки , почуття неприязні і страху , людина , через свою допитливість буде тягнутися до них , бажаючи познайомитися ближче.

У списку надзвичайних природних пам’яток можна зустріти і загадкову водойму , що знаходиться в японському місті Беппу . Вода в ній , особливо в негоду набуває містичного яскраво-червоного кольору , що, природно , стало причиною виникнення навколо неї маси легенд. Прозвали це місце пеклом , місцеві жителі розповідають про душі грішників які покояться у водах цього джерела.

Облямовані багатою рослинністю береги ставка , які спільно з водою , що нагадує колір крові , і що піднімається паром , створюють незвичайні ландшафти , якими одні захоплюються, а інші не називають їх по-іншому, як моторошними картинами.

Кривавий ставок крім не зовсім приглядного зовнішнього вигляду має ще одну особливість , що змушує людей схилятися до думки про те , що тут не обійшлося без вищих сил , так як температура води може підніматися у водоймі до вісімдесяти градусів, тому навколо ставка знаходиться невеликий парканчик , спорудження якого спрямоване на захист необережних туристів.

Містичну завісу вдалося прибрати вченим , які розгадали таємницю Chinoike Jigoku . Ними було встановлено , що причиною червоного кольору водойми є оксид заліза , запаси якого в цьому місці досить великі.

Що стосується високої температури , то тут бере безпосередню участь магма , що нагріває практично до кипіння воду, що надходить у величезній кількості в печеру завдяки активній життєдіяльності гейзерів , що знаходяться в підводній печері .

Практично кипляча червона вода виривається з надр землі і потрапляє в озеро , а оскільки такий процес повторюється приблизно кожні сорок хвилин , то складається враження , що водойма закипає . Звичайно ж , подивитися на таке диво природи прагнуть багато , тому й нестачі в туристах , бажаючих стати свідком такого лякаючого видовища , в цих місцях ніколи не відчувається.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла