“Маленька Англія” Шрі-Ланки: Нувара Елія

Нувара Елія

Дивовижним краєм часто представляється Шрі-Ланка – острів в Індійському океані. Дивовижним, і разом з тим, близьким, адже нам так добре відомі її “чайні плантації”, багаторазово розрекламовані в зображеннях і написах на пачках запашного напою. Нувара Елія - так називається один з найпопулярніших курортів Шрі-Ланки, що іменується також “Маленькою Англією” . Чому? Все дуже просто: більше півтора століть назад в Нувара Елія почали будувати будинки англійці, які втекли від спеки в Конго. Так Нувара Елія з мальовничими долинами, лісами та горами – до речі, саме місто знаходиться на висоті понад 1880 м. над рівнем моря біля Підуруталагали – найвищої гори Шрі-Ланки – отримало другу назву.

Що ж являє собою Нувара Елія? Враховуючи те, щозамовлення авіаквитків практично в будь-яку точку світу можливо зараз по Інтернету, присвятимо час вивчення цього міста-курорту.

Де зупинитися?

У Нувара Елія чимало готелів і так званих “гестхаусів”. Частина з них вибудувана ще в колоніальні часи, частина – набагато пізніше, але стилізована під старовину, а деякі готелі – вельми сучасні зразки комфорту, що нагадують п’ятизіркові готелі Мальдів . До слова, в тризіркових готелях Нувара Елії Humbugs Restaurant & Bungalow та Hakgala Sri Lanka і Single Tree Guesthouse – Nuwara Eliya, Sri Lanka зупинитися на ніч можна доволі дешево.

Куди сходити?

Деяким достатньо і 18-лункового майданчики для гри в гольф: знавці стверджують, що майданчик – один з кращих в Південно-Східній Азії, так що шанувальникам гольфу “культурна” програма забезпечена, однак і помірним любителям спорту буде на що подивитися. Так, в центрі Нувара Елії розбитий Парк Вікторія і озеро Грегорі, а в передмісті – Сад Ханкала з прекрасними колекціями папоротей і троянд. Як бачимо, Нувара Елія багата природними скарбами. Неспроста паломники з усього світу розкуповуютьавіаквитки в ці краї і приїжджають сюди – до гори Шрі Пада (“Пік Адама”). Як відомо, Шрі Пада дивує зоровими ефектами, що виникають на світанку. Мова йде про міражі і пояси з веселок, що прикрашають тінь гори. Це відбувається з грудня по травень, коли, власне, гора і стає об’єктом паломництва, а ось на період з травня по грудень Пік Адама знову занурюється в похмуре буття.

Що купити?

Зрозуміло, чай. Напевно, кожен гість країни після повернення додому починає відчувати себе гурманом і експертом в області чаю, перепробувавши кілька різних сортів під час відпочинку. Нагадуємо, що дозволено безмитне вивезення трьох кілограмів справжнього цейлонського чаю – чай ​​вважається сувенірною продукцією. Крім нього, в Нувара Елії можна придбати срібні та мідні вироби, кераміку і тканини, а також дорогоцінні камені. Цікаво, що на острові добувають не тільки місячний камінь, гранат і аметист, але також і місячний камінь синього кольору і зоряний сапфір. Зауважимо, що родовища останніх є тільки на Шрі-Ланці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла