Потік туристів на Шрі-Ланку виріс на 15%

Згідно з даними, наданими Агентством з розвитку туризму на Шрі-Ланці, потік туристів в квітня 2013 року зріс на 14,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Кількість туристів, які прибули в країну, склало 79,8 тис. осіб. За перші чотири місяці поточного року зростання числа туристів склало 11,7%. Загальне число прибулих з Північної Америки гостей цього року зросло на 14,3%. Кількість туристів з США за перші чотири місяці зросла на 30,2%, в той час як кількість гостей з Канади скоротилося на 1,3%.

Число туристів із Західної Європи за перші чотири місяці склало 156,7 тис. осіб, порівняно з 139,7 тис. туристами за такий же період минулого року. Приріст склав 12,1%. Число туристів зі Східної Європи збільшилося на 17,7% до 31,8 тис. осіб, у той час як число туристів з країн Близького Сходу збільшилося всього лише на 0,7%. Число туристів з Південної Азії збільшилося на 5,3%. Однак, турпотік з Індії знизився на 5,2% з причини антіланкійської кампанії в індійському штаті Таміл Наду. Шрі-Ланка досягла поставленої в 2012 році мети прийняти 1 млн. туристів, в результаті чого прибуток склав $ 1 млрд. Тепер метою є прийняти 2,5 млн. чоловік до 2016 року.

Після закінчення військових дій проти терористичної організації тамільських тигрів в травні 2009 року, країна ось уже протягом чотирьох років демонструє стійке зростання кількості туристів та розвиток туристичної індустрії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла